Корабельный
портал korabley.net

Допоможіть вибрати шампанське!

Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум моряков » Морской флот (гражданский) » Разное » Допоможіть вибрати шампанське!
Допоможіть вибрати шампанське!
MonikLosДата: Воскресенье, 28.08.2022, 13:00 | Сообщение # 1
Статус: Offline
Добрий вечір, пані та панове! Будь ласка допоможіть меня обрати добре шампанське яке буде дуже класним для мене! Я думаю с дівчиною зробити романтичний вечір, та як же без шампанського.

PeterДата: Воскресенье, 28.08.2022, 13:00 | Сообщение # 2
Не розумію чому дійсно багато хто придбає шампанське, а не вино, тому що так краще буде вино, та й на романтику це буде гаразд!)

MonikLosДата: Воскресенье, 28.08.2022, 13:00 | Сообщение # 3
Розумієте моя дівчина не хоче пити вино, тому що їх потім буде не гаразд! Воно на неї дуже погано діє, а я не хочу щоб вона мені потом мозги їла за те що я їй купив вино, краще вже замовити шампанське!

karasikДата: Воскресенье, 28.08.2022, 13:00 | Сообщение # 4
Цитата MonikLos ()
Добрий вечір, пані та панове! Будь ласка допоможіть меня обрати добре шампанське яке буде дуже класним для мене! Я думаю с дівчиною зробити романтичний вечір, та як же без шампанського.

Це стандарт у дівчат, шампанське або вино, в мене дівчина також тільки шампанське із алкоголю споживає, нічого іншого, бо буде дуже погано їх, але то навіть добре, бо інашке вона б була алкашкою)

Рекомендую вибрати шампанське Veuve Clicquot https://alcomag.ua/ua/vino/shampanskoe/veuve-clicquot/ на смак воно дуже добре, мені подобаєтся та дівчині, тем більш воно не дуже багато коштує що надає змогу придбати не одну бутилку, а дві може навіть більше, все це на вашу думку вже)

SarinaДата: Вторник, 13.09.2022, 17:40 | Сообщение # 5
Какая вкусная тема

digitbayДата: Пятница, 16.09.2022, 09:26 | Сообщение # 6
Берите полусладкое.

Форум моряков » Морской флот (гражданский) » Разное » Допоможіть вибрати шампанське!
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: