Корабельный
портал korabley.net

Будівництво каркасних будинків під ключ

Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум моряков » Проблемы насущные » Финансовые вопросы » Будівництво каркасних будинків під ключ
Будівництво каркасних будинків під ключ
KrisДата: Суббота, 16.09.2023, 20:28 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Будівництво каркасних будинків – один із найбільш перспективних варіантів заміського будівництва. Однією із головних переваг споруд, зведених по даній технології є їхній високий коефіцієнт, енергозбереження, а це – допомагає значно скоротити витрати на опалення будинку. Ціна будівництва каркасних будинків на 80% складається з вартості деревини. "Карпати Буд Каркас" мають перед найближчими конкурентами безсумнівну перевагу: вони імпортують брус виключно під особливі замовлення. 95% об’єктів виконані з карпатської деревини, обробленої на власному виробництві. Не платять митні збори і виготовляють високоякісні екологічні компоненти з вогнетривкою обробкою для побудови каркасних будинків.

Високотехнологічне обладнання та професіоналізм майстрів дозволяють виготовляти сегменти конструкції з мінімальними похибками, в повній відповідності з представленими кресленнями. Це – основа точної і швидкої збірки каркасу без додаткових зусиль по підгонці деталей.

Компанія https://karpatybud.com.ua/kotedrzi-po-karkasnij-tehnologii/ також виготовляє і забезпечує будівництво будинків з брусу: стильних, затишних, теплих, таких, які прекрасно вписуються в українські пейзажі.

У штаті компанії працюють талановиті архітектори і конструктори, які розробляють сучасні проекти каркасних споруд. Промислові будівлі, склади, ресторани, кафе, готелі, церкви, житло і дачі – у КБК існують шаблони-основи проекту будівництва будинку практично для будь-якого замовлення. Адаптація конструктиву відбувається після вивчення місця розташування об’єкта. Основа економічності закладена в самій технології. Каркас і наповнювачі легкі: зменшуються витрати бетону на облаштування фундаменту. Не потрібен великий майданчик, під’їзд великовантажного транспорту і використання важкої спецтехніки. Виробництво деталей налагоджено і повна збірка будівлі з гідроізоляцією і теплоізоляцією периметра та покрівлі займе не більше 3-4 місяців. Енергоефективність канадських будинків висока: для обігріву взимку всієї площі досить установки однієї печі-каміну з високим ККД.

Компанія КБК будує у різних комплектаціях зокрема будинки під ключ – силами власних фахівців закінчить підключення комунікацій, прокладку каналізації, електрифікацію, установку системи опалення, оздоблення фасаду. Дизайнери розробляють оптимальне планувальне і колірне рішення житла або комерційного об’єкту. Втілення спільних ідей по внутрішній стилістиці приміщень візьмуть на себе майстри.
 
Форум моряков » Проблемы насущные » Финансовые вопросы » Будівництво каркасних будинків під ключ
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: