Корабельный
портал korabley.net

Електричні штабелери

Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум моряков » Проблемы насущные » Финансовые вопросы » Електричні штабелери
Електричні штабелери
KrisДата: Четверг, 14.09.2023, 20:29 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
Штабелери є необхідним обладнанням для оптимізації складських операцій, особливо в умовах багатоярусних стелажних систем. На відміну від звичайних навантажувачів штабелери можуть працювати в обмежених просторах, де доступ обмежений між стелажами, що робить їх ідеальним рішенням для складів з високою щільністю зберігання.

Штабелер електричний Toyota відрізняється надійністю та продуктивністю, характерним для всієї техніки цього світового бренду. Залежно від потреб вашого підприємства, ви можете вибрати штабелер із потрібною вантажопідйомністю, висотою підняття вил та іншими технічними параметрами. Важливо відзначити, що всі штабелери Toyota забезпечують високий рівень безпеки та створюють комфортні умови для оператора завдяки різноманітним інноваційним системам та технологіям, таким як Sensilift, електронна система гальмування, автоматичний контроль швидкості на поворотах та багато іншого.

Існує кілька різновидів штабелерів, кожен з яких призначений для певних завдань:

Повідковий штабелер: Цей тип штабелера використовує електродвигун для підняття та переміщення вантажів, що означає, що оператору не потрібно вкладати фізичні зусилля в роботу. Він може обробляти важкі вантажі (до 1450 кг) та підніматися на високі висоти (до 5400 мм).

Висотний електроштабелер Цей тип розроблений спеціально для роботи зі стелажними системами висотою понад 6 метрів. Він здатний піднімати вантажі до 11650 мм і має високу швидкість пересування (до 20 км/год), що робить його ідеальним для складів різних розмірів.

Вузькопрохідний електроштабелер: Такі штабелери призначені для роботи у складах з високими стелажами та щільним зберіганням. Вони можуть піднімати вантажі до 14800 мм і вимагають менше міжстелажного простору завдяки технології автоматичної оптимізації швидкості.

Купуючи складську техніку, включаючи штабелери, важливо звертатися до офіційних дилерів - https://toyota-bt.com/products/elektroshtabelery Це гарантує отримання офіційної гарантії від виробника та доступ до професійного технічного обслуговування. Таким чином, ви можете забезпечити тривалий термін служби та безпечну експлуатацію вашої техніки Toyota.
 
Форум моряков » Проблемы насущные » Финансовые вопросы » Електричні штабелери
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: