Корабельный
портал korabley.net

Вправи для очей

Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум моряков » Морской флот (гражданский) » Оффшор и вспомогательный флот » Вправи для очей
Вправи для очей
karasikДата: Пятница, 21.07.2023, 13:48 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 641
Статус: Offline
Працюю в останній час ненормовано. Коли працюю в ночі за комп'ютером, які вправи можна робити для полегшення болю в очах? Які спеціальні вправи допоможуть полегшити напругу в очах після тривалої роботи за комп'ютером?
 
InnesKKAДата: Пятница, 21.07.2023, 13:52 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 15
Статус: Offline
Раніше я робила вправи для очей, такі як масаж пальцями по віконечку, плавні рухи знизу вгору та кругові рухи. Також робила паузи кожні 20 хвилин для відпочинку очей.
 
SimKKAДата: Пятница, 21.07.2023, 13:53 | Сообщение # 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 14
Статус: Offline
Щоб полегшити біль у очах після тривалої роботи за комп'ютером, рекомендую зробити паузи на вправи. Спробуйте фокусувати погляд на об'єктах удаленных на 20-30 секунд, потім перегляньте на щось ближнє. Також корисно робити плавні рухи з очима: вгору-вниз, вліво-вправо. Та не забудьте про регулярні перерви для відпочинку.
 
PeterДата: Пятница, 21.07.2023, 13:54 | Сообщение # 4
Группа: Пользователи
Сообщений: 643
Статус: Offline
Привіт! Я теж мав схожу проблему з ненормованою роботою за комп'ютером, особливо вночі. Здається, що біль в очах ніколи не закінчиться, але є декілька простих вправ, які можуть полегшити напругу та поліпшити зір.Одна з них - це перегляд. Звідки б це не звучало дивно, дивіться на різні предмети у віддалі та близькості, щоб активізувати м'язи очей. Наприклад, подивіться в вікно на дерева або будинки, а потім спробуйте сфокусувати свій погляд на маленькому предметі у вашому приміщенні.Також можна виконувати вправи для зору , які спрямовані на тренування м'язів очей. Одна з них - це переміщення погляду. Покрутіть очима по годинниковій стрілці, а потім проти годинникової стрілки. Це може здатися дивним, але таке тренування може покращити гнучкість очей.
Не забувайте також про регулярні перерви під час тривалої роботи за комп'ютером. Підніміться зі стільця, зробіть кілька кроків, розімніть шию та плечі. Це не тільки допоможе очам, а й покращить ваше самопочуття загалом.
Надіюся, що ці прості вправи допоможуть вам полегшити біль в очах та знизити напругу. Не забувайте про важність догляду за своїми очима і регулярний відпочинок. Бажаю вам успіху!

 
zolmavuspiДата: Воскресенье, 30.07.2023, 00:04 | Сообщение # 5
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
Круто
 
Форум моряков » Морской флот (гражданский) » Оффшор и вспомогательный флот » Вправи для очей
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: