Корабельный
портал korabley.net

Зачем нужен психолог?

Новые сообщения Участники Правила форума Поиск RSS
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум моряков » Кают-компания » Курилка » Зачем нужен психолог?
Зачем нужен психолог?
StarTrek22Дата: Понедельник, 05.06.2023, 21:42 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 273
Статус: Offline
Психолог помогает психически здоровым людям справиться с эмоциональными перегрузками, обрести уверенность в себе, избавиться от чувства одиночества и страхов. Его основные задачи - помочь пациенту определить триггеры стресса или депрессии, выйти из неприятной ситуации с минимумом потерь, переосмыслить свой жизненный опыт, улучшить качество своей жизни и поверить в себя. Подробнее: https://kpt-center.com.ua/ru/uslugi/ .
 
linalinaДата: Воскресенье, 03.09.2023, 09:49 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 71
Статус: Offline
Авжеж, всім нам у житті доводиться мати стосунки з іншими людьми. І часом виникають ситуації, коли треба прийняти важливе рішення, збагнути свої емоції або просто розібратися в складних ситуаціях. Тому, якщо ти шукаєш поради щодо психології стосунків, де краще всього звертатися?
 
ernestДата: Воскресенье, 03.09.2023, 09:53 | Сообщение # 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 20
Статус: Offline
Якщо вам потрібна якісна інформація та поради щодо психології стосунків, я рекомендую звернутися до онлайн-ресурсів, зокрема до відео на YouTube. От там можна знайти велику кількість цікавих відео і навіть задати питання психологу https://www.youtube.com/watch?v=_MQANAIdkGQ і отримати кваліфіковану відповідь. Мені дуже сподобалось, що відео блогер надає корисну інформацію про те, як збагнути свої емоції, покращити комунікацію у стосунках та вибудувати здорові відносини з іншими людьми. Канал має велику кількість відео з різними темами, що стосуються психології стосунків, тому ви знайдете там багато корисної інформації, тому буде не лише корисно, а й цікаво.
 
nast2003hasДата: Воскресенье, 03.09.2023, 13:01 | Сообщение # 4
Группа: Пользователи
Сообщений: 4
Статус: Offline
ертет
 
Форум моряков » Кают-компания » Курилка » Зачем нужен психолог?
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: